NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

2015r.

IV miejsce oraz Statuetka Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w rankingu na 10 najlepszych i największych spółdzielni w 2015 roku wyłonionych z rankingu opracowanego przez KZSM Zw. Rew.

II miejsce oraz Statuetka Agencji Rynku Rolnego oraz Związku Pracodawców, Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich w rankingu na 10 największych spółdzielni eksporterów artykułów mleczarskich w 2015 roku wg. KZSM Zw.

2014r.

IV miejsce oraz Statuetka Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w rankingu na 10 najlepszych i największych spółdzielni w 2014 roku wyłonionych z rankingu opracowanego przez KZSM Zw. Rew.

II miejsce oraz Statuetka Agencji Rynku Rolnego oraz Związku Pracodawców, Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich w rankingu na 10 największych spółdzielni eksporterów artykułów mleczarskich w 2014 roku wg. KZSM Zw.

2013r.

II miejsce oraz Statuetka Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w rankingu na 10 najlepszych i największych spółdzielni w 2013 roku wyłonionych z rankingu opracowanego przez KZSM Zw. Rew.

II miejsce oraz Statuetka Agencji Rynku Rolnego oraz Związku Pracodawców, Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich w rankingu na 10 największych spółdzielni eksporterów artykułów mleczarskich w 2013 roku wg. KZSM Zw.

2012r.

III miejsce oraz Statuetka Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w rankingu na 10 najlepszych i największych spółdzielni w 2012 roku wyłonionych z rankingu opracowanego przez KZSM Zw. Rew.

II miejsce oraz Statuetka Agencji Rynku Rolnego oraz Związku Pracodawców, Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich w rankingu na 10 największych spółdzielni eksporterów artykułów mleczarskich w 2012r wg. KZSM Zw.

2011r.

II miejsce oraz Statuetka Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w rankingu na 10 najlepszych i największych spółdzielni w 2011 roku wyłonionych z rankingu opracowanego przez KZSM Zw. Rew.

II miejsce oraz Statuetka Agencji Rynku Rolnego oraz Związku Pracodawców, Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich w rankingu na 10 największych spółdzielni eksporterów artykułów mleczarskich w 2011r wg. KZSM Zw.

I miejsce w rankingu szczegółowym opracowanym przez KZSM Zw. dla mleczarni o największej dynamice sprzedaży 2011/2010r.

I miejsce w rankingu szczegółowym opracowanym przez KZSM Zw. dla mleczarni o najwyższej rentowności netto.

2010r.

II miejsce oraz Statuetka Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w rankingu na 10 najlepszych i największych spółdzielni w 2010 roku wyłonionych z rankingu opracowanego przez KZSM Zw. Rew.

II miejsce oraz Statuetka Agencji Rynku Rolnego oraz Związku Pracodawców, Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich w rankingu na 10 największych spółdzielni eksporterów artykułów mleczarskich w 2010r wg. KZSM Zw.

I miejsce w rankingu szczegółowym opracowanym przez KZSM Zw. dla mleczarni o największej dynamice sprzedaży 2010/2009r.

II miejsce w rankingu szczegółowym opracowanym przez KZSM Zw. dla mleczarni o najwyższej rentowności netto.

2009r.

II miejsce w Rankingu Najlepszych Liderów Eksportu wg dwutygodnika Agrotrendy

III miejsce w Rankingu Najlepszych Liderów Efektywności wg dwutygodnika Agrotrendy

VI miejsce w Rankingu Najlepszych Firm Branży Mleczarskiej wg dwutygodnika Agrotrendy

VIII miejsce w Rankingu Największych Spółdzielczych Eksporterów według Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich

IX miejsce w Rankingu Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich według Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich

Puchar Prezesa Agencji Rynku Rolnego dla Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Giżycku Laureata w rakingu Największych Spółdzielczych Eksporterów Produktów Mleczarskich w 2009r.

2008r

Puchar Prezesa ARiMR dla Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Giżycku za zajęcie I miejsca w V edycji Rankingu Zakładów Mleczarskich dwutygodnika Agrotrendy 2008.

Puchar Prezesa ARR dla Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Giżycku za zajęcie VI miejsca wśród spółdzielczych exporterów produktów mleczarskich w 2007r - Mlekoexpo-2008

2007r

Najlepsza Firma Branży Mleczarskiej wg dwutygodnika Agrotrendy.

Nagroda Specjalna Związku Pracodawców Exportów i Importów Produktów Mleczarskich za wyniki exportu w 2007 roku

2006r

V miejsce w Rankingu Najlepszych Firm Branży Mleczarskiej wg dwutygodnika Agrotrendy

Gazele Biznesu – Przynależność do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm

IX miejsce w Rankingu Największych Eksporterów w 2006 roku według Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich

2005r

X miejsce w Rankingu Najlepszych Firm Branży Mleczarskiej wg dwutygodnika Agrotrendy

Gazele Biznesu – Przynależność do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm

XI miejsce w Rankingu Największych i Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich według Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich

Statuetka „Delikatesy Warmii i Mazur” za produkt Rolada Ustrzycka

2004r

Statuetka „Mleczna Perła Warmii i Mazur” za produkt Rolada Ustrzycka

2002r

Gazela Biznesu – II miejsce w Rankingu Najdynamiczniej Rozwijających się firm

Laur „Atut 2002” – Za produkty Twarogi Mazurskie